Kelionių organizatorius Holiday Travel Service
Kelionių organizatorius Holiday Travel Service

RIMINIS – Italijos pasididžiavimas !!! 2020 m.

Ant Adrijos jūros kranto įsikūręs istoriškai vienas seniausių Italijos kurortų – Riminis – ir vietinių, ir atvykėlių poilsiautojų simpatijas pelnė dėl klasika tapusių „vintažinių“ ištisus kilometrus besidriekiančių smėlio paplūdimių ir Senovės Romos architektūrą išsaugojusio senamiesčio…

Dėl plačių smėlio paplūdimių ir lėtai gilėjančios jūros šį kurortą itin vertina šeimos su mažais vaikais. Taip pat poilsį Riminio pakrantėje renkasi ir tie, kuriems rūpi kokybiškas aptarnavimas bei išpuoselėta paplūdimio aplinka.

Viešint šiame kurorte ramų poilsį paplūdimiuose itin patogu derinti su aktyvesniu pažinimu. Be Riminio senamiesčio su jame stūksančiomis architektūros pažibomis, tokiomis kaip Tiberijaus tiltas ar seniausia romėniška arka, pastatyta dar imperatoriaus Augusto valdymo laikais, galima aplankyti ir šalia kurorto esančias vietoves. Pavyzdžiui, nykštukinė, tiesiai ant Titano kalvos išsidėsčiusi San Marino Respublika nuo Riminio yra nutolusi vos 25 km, o nuo jos kaip ant delno atsiveria vaizdinga regiono panorama.


📣📣📣Dar neatostogavote viename populiariausių Italijos kurortų #RIMINI 🏖☀️⁉️Turime labai gerų pasiūlymų 👌🤩❗️

Skrydis gegužės 21 d /7 n✈️✈️✈️

3* viešbučiuose su pusryčiais tik nuo 245 eur/asm.
4* viešbučiuose su pusryčiais tik nuo 290 eur/asm.

 

 

🍒galimos visos datos nuo balandžio 2 iki spalio 15 d., skrydžiai tiesioginiai
🍒plačiausia viešbučiu pasiūla
🍒iš anksto užsakant kainos geriausios

 

Kreipkitės ir gaukite sau geriausią asmeninį pasiūlymą !


Gerbiami keliautojai,

Mūsų nuoširdus patarimas: paskutinės minutės pasiūlymai, t.y. kad lėktuve likusios vos kelios laisvos vietos, tad nėra laiko delsti, užsakinėkite iš karto, kad netektų nusivilti negavus vietų.

+370 698 26848

loreta@holiday-travel.lt