Kelionių organizatorius Holiday Travel Service
Kelionių organizatorius Holiday Travel Service

Stovykla „Sirena“ Italijoje, autobusu

0
Susisiekite su mumis
Susisiekite su mumis
Jūsų vardas*
El. paštas*
Žinutė*
Išsaugoti į norų sąrašą

Adding item to wishlist requires an account

1048

Turite klausimų?

Nuolatinis bendravimas su Holiday Travel Service padės jums išsirinkti geriausią ir patraukliausią kelionės tikslą!

+370 698 26848

loreta@holiday-travel.lt

Naudokitės mūsų paslaugomis, nes:

 • Geriausi kainų pasiūlymai
 • Nuolatinis bendravimas su klientais
 • Užtikrintos ir patraukliausios kelionės
 • Galime pasirūpinti kelionės draudimu

Kelionės išskirtinumai

 • Tarptautinė jaunimo stovykla „SIRENA“ įsikūrusi jaukiame Igea Marina Bellaria kurorte, netoli kurortinio Riminio miesto. Iki Adrijos jūros 50 m. Stovyklautojai apgyvendinami 3* viešbutyje 3 – 4-viečiuose kambariuose su patogumais. Maitinimas – 3 kartus per dieną. Stovyklaujant paplūdimyje galima žaisti tinklinį, mini futbolą, kaitintis, maudytis jūroje.

 

 • Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Naujos pažintys, viktorinos, žaidimai ir konkursai. Vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė.
 • Pusryčiai. Kelionė per Austrijos, Italijos Alpes. Vakare atvykstate į stovyklą. Vakarienė. Nakvynė stovykloje.
 • Pusryčiai. Visos dienos išvyka. Pietūs – sausas davinys. *Išvyka į  „Akvafano“ parką. Tai vandens ir saulės karalystė po atviru dangumi. Mėgstantiems saikingai aktyvų poilsį skirti net 5 baseinai: „Didžiajame“, užimančiame 2800 m², galima plaukioti, šokinėti per dirbtines bangas arba mėgautis saule, įsitempus gultą į vandenį; „Poseidono“ baseinas vilioja vandens kaskadomis; jaunesniųjų parko lankytojų džiaugsmui – „Cartoon Network“ su smagiom skulptūrom, „Dramblys“  su vandenskriokliukais ir „Arktis“ su ledynais, baltosiomis meškomis ir gaiviu vandeniu. Ramybės mėgėjams skirta ir lėtai plukdanti Tinginių upė, o visa kita parke skirta tikriems pramuštgalviams ir ekstremalių pojūčių mėgėjams. „Kamikadzės“ atrakcione 65 km/val. greičiu nugara šliuošite nuo 90 m kalno. „Ekstremalioje upėje“ nuo skardžio lėksite valtele, išvystydami 70 km/val. greitį, o papuolę į „Kubilą“ suksite ratus, kol srovė jus įsiurbs į bedugnę. Čiuožynių, nusileidimo takelių – tikras kilpynas, o mėgstantys varžytis galės kautis „Pasiutusioje upėje“, stengdamiesi išstumti priešininkus iš užutekių, arba bandyti raumenų tvirtumą serfingo trasoje. Į dienos pabaigą ima atrodyti, jog visas gyvenimas – nesibaigianti pramoga. Grįžtate į stovyklą. Vakarienė. Vakaro renginys „Teatro naktis“. Nakvynė.
 • Pusryčiai. Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros. Ankstyvi pietūs. Vykstame į Urbiną. Miestas, nors ir nedidelis, tačiau išskirtinio grožio: tai miestas-tvirtovė, išsaugojęs nepakartojamą viduramžiško miesto dvasią bei pasižymintis ikoniškiausiais Renesanso kultūros bei architektūros pavyzdžiais; pasauliui žinomas kaip garsiojo Rafaelio de Sančio gimtinė. Tiems, kas domisi senovės architektūra bei daile, šį miestą aplankyti būtina. Įkurtas romėnų, suklestėjo XIV a. pab.–XVI a., valdant Montefeltro kunigaikščiams. Tuomet Urbino miestas tapo reikšmingiausiu kultūros centru. Kadangi kunigaikštis gerai išmanė dailę, savo rūmų puošybą patikėdavo tik garsiausiems Italijos menininkams. Federiko II Montefeltro rūmai XV a. vid. buvo vieni patraukliausių Italijoje. Hercogų *rūmai (Palazzo Ducale), įsikūrę ant kalvos, tapo miesto meno ir istorijos simboliu. Šis kelių aukštų sudėtingas architektūros ansamblis dar vadinamas rūmais-miestu („Citta in forma di palazzo“). Dabar rūmuose įsikūrė Markės nacionalinė galerija, kur eksponuojami XV–XVI a. Italijos dailininkų darbai. Tai vienas reikšmingiausių Italijos Renesanso meno muziejų.Apžiūrėsime į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktą įspūdingą Urbino istorinį centrą ir netoliese esančią Duomo bažnyčią, kurią puošia Federiko Baročio paveikslas Paskutinė vakarienė. Pamatysime Rafaelio muziejų (Casa di Raffaello), įkurtą jo tėvo Dž. Sančo rūmuose, kur gimė, augo ir pradėjo dailės studijas garsusis Rafaelis de Santis. Laisvas laikas. Grįžtame į stovyklą. Vakarienė. Poilsis. Nakvynė stovykloje.
 • Pusryčiai. Pietūs – sausas davinys. *Ekskursija į Florenciją – renesanso kultūros lopšį ir senąją suvienytos Italijos karalystės sostinę. Ekskursija po puikiai išlikusį viduramžišką miestą: Šv. Kryžiaus *bažnyčia, kur palaidotas Galilėjus, Mikelandželas, Makiavelis ir kt., stulbinančio dydžio ir išorės dekoro Santa Maria del Fiore katedra, Džoto varpinė – žmogaus amatų enciklopedija, krikštykla su nepaprasto grožio durimis, Mikelandželo pavadintomis “Rojaus vartais”, viduramžiškai santūri ir didinga Sinjorijos aikštė, seniausias mieste Vekjo tiltas (XIV a.) su juvelyrinių dirbinių krautuvėlėmis ir paminklu auksakalių tėvui – B.Čelini. Vakare grįžtate į stovyklą. Vakarienė. Nakvynė.
 • Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Pasiruošimas sporto turnyrui. *Išvyka į San Mariną. Tai nedidelė (plotas – 61 km²) valstybė, iškilusi ant Titano kalno, iš visų pusių apsupta Italijos. Ekskursijos maršrutas veda pro Šv. Pranciškaus vartus, Arbaletininkų karjerą, Respublikos aikštę… Vis kopsite ir kopsite į aukštai kalne stūksančias pilis, pėda už pėdos eisite Raganų perėja, klaidžiosite viduramžiškomis miesto gatvelėmis, iš apžvalgos aikštelių žvilgsniu aprėpsite Italiją iki pat Adrijos jūros. Išgirsite daug įdomaus: San Marinas – pati seniausia konstitucinė respublika pasaulyje; šalies konstitucija, parengta 1600 m., – pati seniausia pasaulyje dar galiojanti konstitucija; tai mažiausiai gyventojų turinti Europos valstybė ir kt. Laisvas laikas įsigyti mielų suvenyrų. Grįžtate į stovyklą. Vakarienė – siurprizas. Sporto turnyras. Pageidaujantys, lydimi vieno iš vadovų, vyksta į klubinę **diskoteką „Altramonto“. Jaunesniems stovyklautojams – vakarinis pasivaikščiojimas po Bellaria kurortinį miestelį. Nakvynė.
 • Pusryčiai. Pažintis su stovykla. Poilsis ir paplūdimio žaidimai prie jūros. Pietūs. *Išvyka į „Oltremare“ parką. Tai parkas, pasakojantis apie mūsų planetą Žemę. Užsukę į paviljoną „Darvinas“, nusikelsite 100 mln. metų atgal: žmogaus dydžio orchidėjos, aligatoriai, dinozaurai ir visur tvyrantis rūkas. „Jūros pasaulyje“ pamatysite Adrijos jūros gigantus: ryklius, delfinus, tunus; nusifotografuosite prie didžiojo ryklio iškamšos, o Akvariumų zonoje ne tik grožėsitės įstabių spalvų žuvimis, šimtais jūros arkliukų, bet ir paglostysite tikrą rają.  Apsilankysite teatre „Ferma“. Aktoriai – kiaulės, antys, ožkos, triušiai… Suprasite, kad naminių gyvūnų pasaulis gali būti įdomus ir žaismingas. „Nuotykių saloje“ plaukiant piratų laivu, neišvengiamai įsivelsite į vandens patrankų mūšį, IMAX kino teatre stebėsite 3D dokumentinį filmą, o smagiausia vakaro atrakcija taps delfinų šou dideliame delfinariume. Grįžtate į stovyklą. Vakarienė. Naujų stovyklautojų „sūrios“ krikštynos prie Adrijos jūros. Nakvynė.
 • Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Ankstyvi pietūs. *Išvyka į pramogų parką „Mirabilandija“. Šis parkas – tikrų tikriausia gyvenimo džiaugsmo mokykla! Tik įėjus į parką pakeri tūkstančiai gėlių, sraunios upės, kriokliai ir vaikų juokas, skriejantis svaiginančiu ratu. Du dangų remiantys bokštai drąsiausius kviečia katapultuotis iki padebesių ir laisvu pagreičiu kristi iš 80 m aukščio. Paslaptingame Majų mieste rangosi 1200 m ilgio gyvatė. Tai „Katunas“ – pats aštriausias parko atrakcionas: 110 km/val. greičiu suksitės, rangysitės, versitės per galvą. Nuotaikingi vandens atrakcionai. „Ratatongoje“ laivu plauksite į Velykų salą, vandens patrankomis kausitės su priešais, savo kailiu patirsite žemės drebėjimą ir vulkano išsiveržimą. Plaukimas plaustais Rio Bravo upe, Niagaros banga, užliejanti, nusileidus nuo 25 m aukščio krioklio, Siaubo namas, Dinozaurų pasaulis, bolidų trasa, spalvomis trykštanti Bambino šalis. Mėgstantiems reginius patiks kaskadininkų pasirodymai „Policijos akademijos“ šou, nardytojų rizikingi triukai, klounų ir šokėjų šėlionės, stereo kino filmas. Jei pavargsite, pačiame parke yra vandens atrakcijų pasaulis „Mirabilandijos paplūdimys“. Atsigulęs į valtelę čia gali mėgautis saule ir ramiai sukti ratus Angelų upėje, siausti vaikų baseine „Saulėta lagūna“, pripučiamu ratu leistis nuo stačių krioklių arba išbandyti ekstremalią čiuožynę „Karibų salto“. Grįžtate į stovyklą. Vėlyva vakarienė. Įspūdžių vakaras pajūryje. Nakvynė.
 • Pusryčiai. Pietūs-sausas davinys. Išvykstate Veneto regiono link. Atvykstate į Punta Sabioni uostą. *Laivu plaukiate iki senosios Venecijos Šv. Morkaus aikštės. Ekskursijos metu aplankysite Šv. Morkaus aikštę ir Baziliką. Ši bizantiško stiliaus, ažūrinė, spalvinga penkių kupolų bažnyčia – Venecijos vizitinė kortelė. Jos apdaila išsiskiria turtingumu, o interjeras su spindinčiom mozaikom ir aukso altorium užima kvapą. Sustosite prie Atodūsių tilto, grožėdamiesi mažais siaurais kanalais, pasieksite Rialto tiltą. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasinerti į vakarinės Venecijos gatvelių šurmulį, paplaukioti gondola miesto kanalais. *Laivu grįžtate į Punta Sabioni uostą. Nakvynė viešbutyje Italijoje, Veneto regione.
 • Pusryčiai. Kelionė per Italiją, Austriją. Pavakary viešnagė Austrijos sostinėje Vienoje. Apžvalginės ekskursijos metu pamatysite Imperijos simbolį – Habsburgų rūmus, Rotušę, Šv. Stepono katedrą – vieną didžiausių ir gražiausių Austrijos bažnyčių, garsiąją Vienos Operą, paminklą imperatorienei Marijai Terezai. Vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė.
 • Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Įspūdžiai, ateities planai ir noras, kad kelionė dar nesibaigtų… Vėlai vakare – naktį sugrįžtate į Lietuvą.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota

 

 • Kelionė autobusu.
 • 2 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose Čekijoje.
 • 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje Italijoje.
 • 7 nakvynės su maitinimu (3 kartus per dieną) stovykloje.
 • Ekskursinė programa.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Sportinė, kultūrinė stovyklos programa.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 

 • (*) – Mokamos ekskursijos ir objektai. Turistas moka pats už visas mokamas ekskursijas ir mokamus objektus – apie 103 EUR.
 • (**) – Apsilankymas klubinėje diskotekoje „Altromondo“ (pageidaujantiems) – apie 8 – 12 EUR.

 

Papildoma informacija

 

 • Išvykimas iš Kauno, Vilniaus, Alytaus.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.
Kelionės informacija
Prabangus Kosta De La Luz regionas žavi ne tik puikiais paplūdimiais bei aukštos kokybės viešbučiais ir aptarnavimu, bet ir turtinga kultūra. Norintiems išties puikių įspudžių keliaukite į Maroko iškyšulį, kuriame galite išvysti Afrikos žemyną! Rekomenduojame Barcelo Punta Umbria Beach Resort viešbutį.

KAINOS NUO 602 €/asm.

Nuotraukos