Kelionių organizatorius Holiday Travel Service
Kelionių organizatorius Holiday Travel Service

Paslaugos

Mus rinktis verta, nes?

TODĖL, kad čia kreipiasi norintys ir mėgstantis keliauti! TODĖL, kad mes patys norime keliauti ir mylime keliones! TODĖL, kad mes patikimi!

Viešbučiai

Planuojate verslo kelionę ar romantišką savaitgalį Europos didmiestyje, o gal vykstate ilsėtis prie jūros ir reikalingas geras pasiūlymas viešbučiui, apartamentams?

Kviečiame kreiptis į mus, nes dirbdami su geriausiomis viešbučių rezervacinėmis sistemomis, parinksime jums optimaliausius variantus.

Aviabilietai

Mūsų kelionių agentūroje siūlome įsigyti lėktuvų bilietus į visus pasaulio miestus geriausiomis kainomis. 

Mes prekiaujame tiek tradicinių („Air Baltic“, „Lufthansa“, „Finnair“) tiek pigių skrydžių oro bendrovių („Wizz Air“, „Ryanair“, „EasyJet“ ir kt.) nebrangiais lėktuvų bilietais. Todėl skrydžių pasiūla agentūroje išties įspūdinga.

Mes visuomet pirmi sužinome apie oro bendrovių akcijas, paskutinės minutės pasiūlymus, skrydžių išpardavimus, todėl pas mus galite išsirinkti lėktuvų bilietus už patį geriausią kainos ir kokybės santykį.

Kelionės draudimas, vizos

UAB „Holiday Travel Service“: atstovauja draudimo bendrovę ERGO – vieną iš patikimiausių Lietuvos draudimo rinkos lyderių.

Vizų įforminimas: Rusijos, Baltarusijos, Kinijos ir kitų šalių vienkartinės, metinės vizos.

Naudinga informacija

Kiekviena kartą keliaujant kyla begalė klausimų: kokių išmatavimų lagaminas leidžiamas, ar galima skristi su vaikais, ko negalima vežtis lagamine, ar yra papildomi mokesčiai ir taip toliau. 

Siekdami užtikrinti, jog jūsų kelionė praeitų sklandžiai, rekomenduojame perskaityti mūsų trumpą atmintinę

Dovanų kuponai

Holiday Travel Service jums gali pasiūlyti kelionės dovanų kuponą. Tai gali būti geriausia dovana jaunavedžiams, kolegai ar artimam žmogui. 

Suteikite nepamirštamų įspūdžių kartu su Holiday Travel Service nustebinę sau artimą žmogų.

Kelionės išsimokėtinai

Kartu su Holiday Travel Service ir Mokilizingas suteikiame galimybe už kelionę atsiskaityti išsimokėtinai.

Tad planuoti savo išlaidas bei keliones bus dar paprasčiau!

Specialios nuolaidos automobilių stovėjimo aikštelėms!

Tik Holiday Travel Service jums pasiūlys geriausią kainą. Rezervuojame vietą jūsų automobiliui prie Vilniaus, Kauno ir Varšuvos oro uostų esančiose automobilių stovėjimo aikštelių