Kelionių organizatorius Holiday Travel Service
Kelionių organizatorius Holiday Travel Service

Kelionės draudimas

ERGO draudimas kelionės metu

UAB „Holiday Travel Service“: atstovauja draudimo bendrovę ERGO – vieną iš patikimiausių Lietuvos draudimo rinkos lyderių.

Apsidraudžiant kelionių draudimu , galima pasirinkti tokias draudimo rūšis:

  • Vykstančiųjų i užsienį medicininių išlaidų ir repatriacijos draudimą
  • Vykstančiųjų į užsienį draudimą nuo nelaimingų atsitikimų
  • Kelionės bagažų draudimą
  • Civilinės atsakomybės draudimą
  • Kelionės finansinių nuostolių draudimą

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Vykstančiųjų į užsienį draudimas nuo nelaimingų atsitikimų – tai draudimas , kai draudimo išmokos išmokamos mirties, neįgalumo, kaulų lūžių ir laikino neįgalumo atveju. Vykstant į užsienį pasirinkus draudimą nuo nelaimingų atsitikimų , apdraudžiama kaulų lūžių rizika. Draudimo išmoka yra mokama esant kaulo lūžio faktui, neatsižvelgiant į tai, ar šio lūžio pasekmė bus pastovus neįgalumas ar ne.

Medicininių išlaidų draudimas

Vykstančiųjų i užsienį medicininių išlaidų ir repatriacijos draudimas atlygina būtino gydymo užsienyje išlaidas dėl ūminės ligos ar traumos, taip pat atlygina būtino medicininio pervežimo į Lietuvą tolimesniams gydymui išlaidas  ir būtinasias palaikų pervežimo į Lietuvą išlaidas.

Kelionės bagažo draudimas

Apdraudžiamas bagažas, vykstant į užsienį trumpesniam laikotarpiui , jeigu jis prarandamas  arba pavėluotai pristatomas.

Kelionės finansinių nuostolių draudimas

Atlyginamos išlaidos, susijusios su apdrausto asmens užsakytos ir apmokėtos kelionės atšaukimu arba nutraukimu, taip pat pavėlavimu išvykti ar kelionės jungties praradimu kelionės užsienyje metu.

Civilinės atsakomybės draudimas

Apdraustojo atsakomybė už kitam asmeniui  dėl neatsargumo padarytą žalą. Žala gali būti padaryta kito asmens sveikatai ar jo turtui.

Grupių draudimas

Į kelionę vykstant daugiau nei 5 asmenų grupei.