Kelionių organizatorius Holiday Travel Service
Kelionių organizatorius Holiday Travel Service

Pasaulio stebuklo beieškant kruizu po JAE ir Omaną

0
Susisiekite su mumis
Susisiekite su mumis
Jūsų vardas*
El. paštas*
Žinutė*
Išsaugoti į norų sąrašą

Adding item to wishlist requires an account

708

Turite klausimų?

Nuolatinis bendravimas su Holiday Travel Service padės jums išsirinkti geriausią ir patraukliausią kelionės tikslą!

+370 698 26848

loreta@holiday-travel.lt

Naudokitės mūsų paslaugomis, nes:

  • Geriausi kainų pasiūlymai
  • Nuolatinis bendravimas su klientais
  • Užtikrintos ir patraukliausios kelionės
  • Galime pasirūpinti kelionės draudimu
Kelionės informacija

Palmės medis ir pasaulio žemėlapį atkartojantis dirbtinai žmogaus rankomis sukurtas salynas – puikuojasi į Jungtinius Arabų Emyratus atvykstančiųjų „būtina aplankyti“ vietų sąraše. Dykumų perlas Omanas – priešingybė prabanga ir stiklo dangoraižiais pasidabinusiems Jungtiniams Arabų Emyratams, bet kartu jie puikus įrodymas – kaip greitai keičiasi ir modernėja Artimieji rytai.

Jungtiniai Arabų Emyratai daugeliui keliautojų asocijuojasi su  tikru stebuklu – nepakartojamos poilsio vietos, prabangių kurortų nusėta Persijos įlankos pakrantė, nuostabaus smėlio paplūdimiai, į dangų besistiebiantys stiklo dangoraižiai ir… dirbtinai sukurtos palmės ir pasaulio salos!

Įgyvendinę drąsiausius inžinierių ir architektų sprendimus Jungtiniai Arabų Emyratai tapo viso pasaulio stebuklu, iš mažo žvejų kaimelio virtusiu didybės ir prabangos simboliu, į kurį krypsta apie Artimuosius Rytus svajojančio keliautojo akys: Dubajus – Abu Dabis – Sir Bani Yas Is – Muskatas (Omanas) – Khor Al Fakkan – Dubajus.

Dubajus bene didžiausias naujo pasaulio stebuklo didybės simbolis. Čia ne tik aukščiausias pasaulyje pastatas, didžiausia pasaulyje fontanų sistema, spiralės kontūro pastatas, kylant viršun, pasisukantis 90 laipsnių kampu ar 3 futbolo aikščių dydžio slidinėjimo arena, bet ir didžiausias pasaulyje akvariumas, pripildytas 10 mln. litrų vandens bei apgyvendintas 140 rūšių povandeninio pasaulio gyvūnija.

Abu Dabis Dubajaus užgožtas oazių ir žalumos miestas. Jis tikrai nenusileidžia savo kaimynui ir beprotiškai gražiai įprasmina tautų įvairovę, gamtą ir modernią architektūrą. Vienas iš svarbiausių miesto akcentų – Zajedo mečetė. Keliautojus auksuotomis lubomis ir sienomis žavinti šventykla vienu metu galėtų sutalpinti 40 000 maldininkų.

Jeigu norisi pasijusti tarsi pasakoje, vertėtų apsilankyti kupranugarių turguje. Čia ne tik puikių kadrų su šiais keturkojais pasidarysite, bet ir užsiropšti galėsite. Svarbiausia, likti budriems ir nenusipirkti asmeninio kupranugario!

Sir Bani Yas Is – tikrai bent kartą esate svajoję apie salą, kurioje atostogų niekas netrukdytų. Tik šioje 8 km nuo Jungtinių Arabų Emyratų nutolusioje saloje-dykumoje labiau poilsis tinka laukinei gyvūnijai. Afriką primenanti mažutė sala turėtų be galo patikti safarių gerbėjams.

Muskatas (Omanas) turėtų ypač patikti arabiškus motyvus mėgstančiam keliautojui. Dangoraižių čia rasi vos keletą. Šiame mieste galėsite pasimėgauti pasivažinėjimu keturračiais dykumoje ar tiesiog mėgautis saulės spinduliais paplūdimyje.

Khor Al Fakkan – senovinis Presijos įlankos arabų uostas, žavintis savo kalnais ir paplūdimiais.

Net neabejojame, kad Jungtiniai Arabų Emyratai privers užversti galvą ir tikrai pasijusite lyg laiku persikėlę į ateitį!

Nuotraukos