Kelionių organizatorius Holiday Travel Service
Kelionių organizatorius Holiday Travel Service

Įsimintinos atostogos Maltoje

0
Susisiekite su mumis
Susisiekite su mumis
Jūsų vardas*
El. paštas*
Žinutė*
Išsaugoti į norų sąrašą

Adding item to wishlist requires an account

1919

Turite klausimų?

Nuolatinis bendravimas su Holiday Travel Service padės jums išsirinkti geriausią ir patraukliausią kelionės tikslą!

+370 698 26848

loreta@holiday-travel.lt

Naudokitės mūsų paslaugomis, nes:

  • Geriausi kainų pasiūlymai
  • Nuolatinis bendravimas su klientais
  • Užtikrintos ir patraukliausios kelionės
  • Galime pasirūpinti kelionės draudimu

Pusiaukelėje tarp Tuniso ir Sicilijos esanti, žemėlapyje vos įžiūrima, tačiau gyvai itin didinga Maltos valstybė – Viduržemio jūros perlas, unikalus savo turtinga istorija ir gamta.

Maltos salyną sudaro trys pagrindinės salos: Maltos, Gozo ir Komino. Nepaisant to, kad Maltos sala – šalies kultūrininis, administracinis ir komercinis centras, iš vietinių lūpų ne kartą ir su pasididžiavimu galima išgirsti kvietimą aplankyti antrą pagal dydį Gozo salą.
Ramesnis gyvenimo būdas, žalesnis kraštovaizdis nei Maltos saloje, įspūdingos panoramos, kurių tolumoje – bekraštė jūra. Anksčiau Gozo salą dar garsino ir natūraliai susiformavusi arka, pavadinimu Žydrasis langas , siekusi bene 50 metrų, tačiau 2017 – aisiais Malta neteko šio įspūdingo gamtos monumento, arka susmuko per audrą.
Mažiausia iš trijų – Komino sala – 3,5 kvadratinius kilometrus užimantis rojaus kampelis Viduržemio jūroje ne tik dėl neapsakomo žydrumo lagūnos, tačiau ir dėl beveik neegzistuojančios civilizacijos joje: sala iš esmės yra negyvenama, joje tik vienas viešbutis, o automobilių eismas saloje neegzistuoja.


 

 

 

ir kitos datos bei trukmės

*skrydžiai iš Vilniaus

 

Kelionės informacija

Pusiaukelėje tarp Tuniso ir Sicilijos esanti, žemėlapyje vos įžiūrima, tačiau gyvai itin didinga Maltos valstybė – Viduržemio jūros perlas, unikalus savo turtinga istorija ir gamta. Šių dviejų polių dėka Malta šiandien turi ką pasiūlyti tiek aktyvaus sporto gerbėjams, tiek saulės ir jūros ištroškusiems, tiek tam tikra prasme laiko nuovoką siekiantiems prarasti poilsiautojams

Nuotraukos