Kelionių organizatorius Holiday Travel Service
Kelionių organizatorius Holiday Travel Service

Vestuvinės kelionės – ką vertėtų žinoti

0
Price
Price
The tour is not available yet.

Proceed Booking

Išsaugoti į norų sąrašą

Adding item to wishlist requires an account

1250

Turite klausimų?

Nuolatinis bendravimas su Holiday Travel Service padės jums išsirinkti geriausią ir patraukliausią kelionės tikslą!

+370 698 26848

loreta@holiday-travel.lt

Naudokitės mūsų paslaugomis, nes:

  • Geriausi kainų pasiūlymai
  • Nuolatinis bendravimas su klientais
  • Užtikrintos ir patraukliausios kelionės
  • Galime pasirūpinti kelionės draudimu

Vis daugiau porų ryžtasi tuoktis šiltuosiuose kraštuose, kad patirtų kuo daugiau nepakartojamų įspūdžių dviese ir kartu pasimėgautų idilišku medaus mėnesiu. Ką privalu žinoti apie santuoką užsienyje, kokius dokumentus suruošti, kada ir nuo ko pradėti planuoti kelionę, pataria „West Express“ vestuvinių kelionių ekspertai.

Vestuvinių kelionių tendencijos

Išties kasmet matome, kad vis daugiau porų šventę organizuoja užsienyje. Nebūtinai pageidaujama tuoktis būtent egzotiškame krašte, tiesiog poros nori šventės sau. Taip pat daugėja porų, kurioms aktualu, kad moteris galėtų rinktis originalią vyro pavardę, pavyzdžiui, Ona Jonaitis. Iš patirties galiu pasakyti, kad daug porų pasvajoja susituokti tolimose egzotiškose šalyse, tačiau galiausiai pasirenka tas šalis, kurios garantuoja kokybiškas paslaugas, turi daug vestuvių organizavimo patirties ir gali pasiūlyti patikrintus bei iki smulkmenų apgalvotus ceremonijų scenarijus ar kitas vestuvių paslaugas.

Vestuvinės kelionės planavimas

Kelionę reikėtų pradėti planuoti kuo anksčiau, tuomet pora turi galimybę išsirinkti tai, ko pageidauja, o ne tai, kas liko. O jei yra numatytos tam tikros datos, pavyzdžiui, sutampa skaičiai ar šventiniai periodai, tuomet ir pusmečio mažai. Pasaulis didelis ir kiekvienoje šalyje galima suorganizuoti oficialias ar simbolines vestuves. Tad svarbu žinoti, kokių vestuvių – oficialių ar simbolinių – pageidaujate, kokios jūsų finansinės ribos ir kokiose šalyse norėtumėte tuoktis. Į tai atsižvelgdami porai pasiūlysime optimalų kelionės variantą.

Vestuvinės kelionės - West Express

Oficialios ir simbolinės vestuvės

Oficialios yra tokios vestuvės, kai santuokos liudijimas, išduotas užsienio šalyse, galioja ir Lietuvoje, tik dar papildomai būtina atlikti tam tikrus formalumus (įtraukti santuokos registraciją į apskaitą mūsų šalyje). Simbolinės – kai svečioje šalyje išduotas santuokos liudijimas yra tik gražus simbolinis dokumentas, oficialiai negaliojantis niekur, todėl santuoką Lietuvoje reikia registruoti atskirai. Daugelis porų renkasi romantiškas Maldyvų salas, kuriose siūlomos tik simbolinės tuoktuvės, kaip ir Tailande ar Balio saloje. Jamaikoje, Mauricijuje, Šri Lankoje, Seišeliuose, Čekijoje organizuojame oficialias vestuves, o simbolinės galimos bet kurioje šalyje.

Formalumų ir dokumentų tvarkymas

Kiekvienoje šalyje skirtingi reikalavimai. Paprastai reikia gimimo liudijimo ir pažymos apie šeiminę padėtį, šių abiejų dokumentų, išverstų į anglų kalbą ir patvirtintų notaro. Kitos šalys papildomai dar reikalauja ir paso kopijų. Reikalingų dokumentų sąrašą pateikiame iš anksto, tad porai tikrai pakaks laiko pasiruošti. Susituokus ir grįžus į Lietuvą, po tam tikro laiko atsiunčiama pažyma su apostile, kurią reikia užregistruoti Užsienio reikalų ministerijoje ir Civilinės metrikacijos skyriuje.

Bažnytinė santuoka užsienyje

Kartais poros klausia, ar galima bažnytinė santuoka, o mes skubame atsakyti, kad galima. Vienose šalyse, kaip ir Lietuvoje, reikia pagyventi bent 3 mėnesius ir išklausyti kursus, o kitose kunigas palaimina ir nėra jokių ypatingų reikalavimų. Palaiminimą galima gauti ir iš budistų vienuolių Tailande ar Vietname.

Kelionių organizatoriaus pagalba poroms

Visada porų prašome pasidalyti savo svajonėmis ir stengiamės, kad jos virstų realybe. Padedame pasirinkti šalį, sudarome kelionės programą, užsakome bilietus, viešbučius, kitas reikalingas paslaugas ir produktus, konsultuojame dėl ceremonijai reikalingų dokumentų. Visada esame „kartu“. Yra pasitaikę atvejų, kai klientai, nemokėdami kalbos, tuokėsi užsienyje, tad buvome telefoniniai vertėjai. Mes užkertame kelią nenusisekusioms vestuvėms ar sugadintai šventei. Organizuodama vestuvinę kelionę su mumis, pora neliks nesusituokusi, tarkim, dėl kokios nors pažymos trūkumo.

Vestuvinės kelionės - West Express Atrakcijos jaunavedžiams egzotiškuose kraštuose

Besidomintys budizmo kultūra gali simboliškai susituokti pagal nacionalines Azijos šalių vestuvių tradicijas: užsisakyti kostiumus, palaiminimą budistų šventykloje, dramblio pasveikinimą, šokius su būgnais, meilės medelio sodinimą ir kitas pramogas. Daugelyje Azijos šalių, ypač Tailande ar Vietname, gausu „burtų“ ritualų. O vilkint tos šalies tradicine vestuvių apranga pasikeičiama neatpažįstamai, tad įspūdžių liks visam gyvenimui!

Kelionės informacija
Nuotraukos