Kelionių organizatorius Holiday Travel Service
Kelionių organizatorius Holiday Travel Service

Žydroji pakrantė – atostogos Nicoje

0
Susisiekite su mumis
Susisiekite su mumis
Jūsų vardas*
El. paštas*
Žinutė*
Išsaugoti į norų sąrašą

Adding item to wishlist requires an account

1572

Turite klausimų?

Nuolatinis bendravimas su Holiday Travel Service padės jums išsirinkti geriausią ir patraukliausią kelionės tikslą!

+370 698 26848

loreta@holiday-travel.lt

Naudokitės mūsų paslaugomis, nes:

  • Geriausi kainų pasiūlymai
  • Nuolatinis bendravimas su klientais
  • Užtikrintos ir patraukliausios kelionės
  • Galime pasirūpinti kelionės draudimu

NICA


 

 

*skrydžiai iš Vilniaus

*galimos įvairios trukmės: 3,4,7 n

 

Išsamiau teiraukitės agentūroje!

Kelionės informacija

Žydrojo kranto regionas, su vienu šalia kito išsibarsčiusiais kurortiniais miestais – Kanais, Sen Tropezu, Antibais ir regiono sostine laikoma Nica. Ne tik prabanga, bet tiesiog idilišku kraštovaizdžiu galinčią pasigirti Nicą iš vienos pusės remia kalnai, iš kitos – skalauja Viduržemio jūra. Dėl švelnaus Viduržemio jūros klimato šį regioną jau nuo XIX a. yra pamėgusi viso pasaulio „grietinėlė“ – pradedant genialiaisiais praėjusio amžiaus menininkais Pablu Pikasu, Henri Matisse‘u, baigiant Eltonu Johnu, Bridget Bardot ar grupės U2 vokalistu Bono, Nicos apylinkėse turinčių savo vilas.

Lankantis Nicoje būtina pasivaikščioti po ilgąją promenadą Promenade des Anglais, kuri driekiasi nuo oro uosto iki pat Nicos ir nuo kurios atsiveria puikūs vaizdai į jūrą, miestą ir kalnus. Rekomenduojame užlipti į Nicos pilies kalną, nuo kurio matyti visas miestas, ypač įspūdingas vakarop, leidžiantis saulei.
Nicoje daug parkų, sodų, bei aikščių: įžymioji Place Massena žavi naujomis skulptūromis, netoliese čiurškiančiu fontanu.

Monako miestas išsidėstęs ant uolos. Gyventojai savo šalį vadina“ Uola“. Čia – valstybės lopšys – Kunigaikščio rūmai, saugoma garbės sargybinių dabartinio valdovo Alberto II rezidencija. Pažintį su Monaku pradėkite nuo Monaco Ville. Tai senamiestis, kuriame nuo seno stovi karaliaus rūmai bei katedra. Karaliaus rūmų kalnas žavi idealiai sutvarkyta aplinka ir neįtikėtino grožio kaktusų sodais su atsiveriančiu vaizdu į atvirą jūrą. Čia pat įsikūręs ir Monako okeanografijos muziejus bei akvariumas – nuo įspūdingo XX a. pradžioje statyto keturių aukštų pastato stogo galima apžiūrėti visą pietinę Monako kunigaikštystės dalį.
La Condamine – tai šiaurinė ir vakarinė Monako miesto dalis, apimanti uosto teritoriją ir žaviuosius Monako Jardin Exotique. Egzotiškieji Monako sodai veši aukštai kalnuose. 120 m aukštyje virš kunigaikštystės įsikūrę sodai atidaryti 1933 m. Čia ne tik pasigrožėsite augalų įvairove, bet ir atsiveriančiu nuostabiu vaizdu  į žemai apačioje likusią Monako kunigaikštystę, jachtų prieplauką, tarsi ant delno esantį Karaliaus rūmų kalną bei neaprėpiamą Viduržemio jūrą.

 

Antibai – nedidelis miestukas, kurį verta aplankyti, jeigu jau ištroškote ramybės. Miesto centras vilioja įspūdingu didelį plotą apimančiu ir nenuspėjamo ritmo fontanu, įrengtu tiesiog ant pėsčiųjų tako.
Šį miestelį įkūrę graikai pavadino jį Antipoliu; vėliau čia apsigyveno romėnai. XIV a. Prancūzija varžėsi dėl šio miesto su Savoja, kol 1481 m. jis atiteko prancūzams. Tuomet buvo pastatytas Fort Carre fortas, o Vaubanas perstatė uostą, dabar tapusį Viduržemio pakrantės  buriavimo centru.
Chateau Grimaldi, buvusi Monako valdovų šeimos rezidencija, pastatyta XII a. Dabar pilyje veikia Musee Picasso muziejus. 1946 m. dailininkas vienoje pastato dalių buvo įrengęs dirbtuvę ir atsidėkodamas už patalpas padovanojo miestui visus 150 čia sukurtų darbų, tarp jų Ožką.
Tarp Musee d‘Histoire et  d‘Archeologie 
eksponatų yra keramikos dirbinių iš nuskendusių laivų( nuo viduramžių iki XVIIIa.)

 

Verdono tarpeklis (Les Gorges du Verdon) yra laikomas vienu didžiausių pasaulyje ir vienu gražiausių Europoje. Tarpeklis nutįsęs 25 km, jo gylis – iki 700 m. Tarpeklį suformavo Verdono upė, įtekanti į ežerą Lac de Sainte-Croix.
Norint pamatyti tarpeklį iš viršaus, galimi du variantai: važiuoti šiauriniu tarpeklio pakraščiu arba pietiniu. Šiauriniame pakraštyje reiktų vykti vaizdingu Gorges du Verdon, arba kitaip, Route des Cretes, keliu, kuris prasideda ties La Palud sur Verdongyvenviete.

Nuotraukos