Kelionių organizatorius Holiday Travel Service
Kelionių organizatorius Holiday Travel Service

DUBAJUS – prabanga alsuojantis miestas !

*aviabilietų kainos pagal atskirą paklausimą, kainos svyruoja priklausomai nuo datos


Lankytinos vietos

Ne paslaptis, kad Dubajaus architektūra neturi lygių visame pasaulyje. Ir čia verta paminėti ne tik pastatų dydį, bet ir įmantrias jų formas, primenančias fantastiniuose filmuose regėtus vaizdus. Štai Burj Khalifa, siekiantis 829 metrus, gali didžiuotis aukščiausio žemės statinio titulu. Belieka tik įsivaizduoti, kokios panoramos atsiveria pasiekus pačią dangoraižio viršūnę. Kad netektų nusivilti nesulaukus savo eilės tarp norinčiųjų patekti į vidų, bilietu pasirūpinkite iš anksto.

Per daug nenutolus nuo šio didingo objekto, pastebėsite unikalųjį, dirbtinai sukurtą ežerą, vakarais turistus sutraukiantį savo žavingais fontanų šokiais.

Būtinai aplankykite puošnumu nei neeiliniu interjeru pagarsėjusį Burj al Arab viešbutį. Pastarasis puikuojasi net septyniomis žvaigždutėmis, kas byloja  apie išties tobulai įrengtus apartamentus, dėl kurių kokybės nesudvejotų net griežčiausi kritikai.

Žiema Arabijoje? Taip, tai ne iliuzija. Ski Dubai pramogų parkas, tikra šalčio ir sniego karalystė. Nors už lango kepina svilinanti saulė, viduje galima mėgautis tikrų tikriausiomis sniego kalnų trasomis bei išvysti išsirikiavusias pingvinų kolonijas.

Nepaprasta patirtimi taps apsilankymas nuostabiajame Dubajaus akvariume. Milžiniškoje akvariumo erdvėje plaukioja tūkstančiai žuvų ir kitų jūroje randamų gyvūnų, o nepabūgusiems siūloma išbandyti įdomią atrakciją- pasiplaukiojimą su rykliais.

 

Neabejotinai įsiminti turėtų akimirkos Hatta kaime. Teritorijoje esama kelių tūkstantmečių senumo gyvenvietės, apsuptos patrauklaus kalnų peizažo.

Mėgstantiems golfą, siūlome nuvykti į prestižinį golfo aistruolių klubą, kurio laukų net neaprėpia akys, o kitas variantas būtų smagus pasiplaukiojimas išsinuomota jachta.

Trumpam stabtelėjimui pailsint nuo miesto triukšmo tiks išpuoselėti Dubajaus parkai. Esame tikri, tokių poilsinių zonų dar tikrai nebūsite matę, tad kodėl vieną kitą minutę nepasijutus tarsi pasakoje?

Į savo ekskursijos planus įtraukite ir turgų lankymą. Čia verda tikrasis gyvenimas, galima iš arčiau susipažinti su vietinių tradicijomis, bendravimo manieromis.

Aukso turguje siūloma nusipirkti auksinių dirbinių ar net pačio aukso grynuolį.

Prieskonių turguje raibsta ne tik akys, bet ir uoslė patiria tikrą hipnozę, mat šviežių prieskoninių augalų aromatai pasklinda per visą turgavietę bei už jos ribų, cinamonas, gvazdikėliai, riešutai, vaisiai- tik iš vietinių augintojų rankų, tad nedvejokite įsigydami tikrai autentiškų lauktuvių artimiesiems.

Romantiškai pasibūsite Dubajaus užutekyje. Pasirinkę vandens taksi, atsidursite kitapus kranto, kur apžiūrėsite kadaise plaukiojusius prekybinius laivus.

Shindghoje pamatysite šeicho Saido namą, o perlų gaudytojų kaime pažinsite visai kitokį didmiesčio veidą.

Bastahija rajone netrūksta įdomios architektūros pavyzdžių, mažų kavinukių, meno galerijų. Be visa ko, išvysite tokį įrenginį, kaip vėjo bokštas ar Dubajų juosusios sienos fragmentus.


✈✈✈
RAŠYK ir gauk geriausią asmeninį pasiūlymą :
☎️ 8698 26848
🔥  SEK  FB   Keliauk su HOLIDAY TRAVEL SERVICE ! ✈🌴☀ | Facebook – išsirink kelionę pats! ✈✈🏝⛱✈️✈️

 


Gerbiami keliautojai,

Mūsų nuoširdus patarimas: paskutinės minutės pasiūlymai, t.y. kad lėktuve likusios vos kelios laisvos vietos, tad nėra laiko delsti, užsakinėkite iš karto, kad netektų nusivilti negavus vietų.

+370 698 26848

loreta@holiday-travel.lt