Kelionių organizatorius Holiday Travel Service
Kelionių organizatorius Holiday Travel Service

JEREVANAS – nauja kryptis 2020 m. kelionėms !

#Armėnija – tik nedidelė valstybė, bemaž plotu dvigubai mažesnė už Lietuvą, tačiau turinti apie aštuonis milijonus gyventojų, iš kurių penki milijonai gyvena už šalies ribų. Sostinė Jerevanas nugulęs Ararato kalno papėdėje ant Radzano upės kranto, o jame įsikūrę beveik trečdalis visos šalies gyventojų.

Armėnija – vyno kraštas. Geriausiai žinomas armėniškas vynas gaminamas iš granatų. Rubino spalvos ir ypatingai švelnaus skonio gėrimas itin skiriasi nuo visų kitų.

Būnant konjako sostinėje, gėda būtų nepamatyt “Ararat” gamyklos ir saugomų statinių šio gėrimo. Valandos ekskursija anglų kalba bei degustacija.

Vienas sėkmingiausių miesto projektų – Jerevano kaskados, kurios pribloškia ne tik savo grožiu, bet traukia vietinius ir turistus ten rengiamomis meno parodomis bei pramogomis. Visą Jerevaną stebi varinė Armėnijos Motinos statula, kuri žymi šalies pergalę. Architektūrinis brangakmenis – 20 metų statyti operos namai, kuriuose surengta jau daugiau nei 200 operos pasirodymų. Norintiems sužinoti Jerevano miesto istorijos pradžią aplankykite Erebuni tvirtovės griuvėsius. Tyrinėdami senovės laikus pajusite dar ten tvyrančią dvasią ir kvapą.


Skrydis balandžio 3 d / 3 nakvynėms ✈️✈️✈️
Kaina tik nuo 220 eur/asm. su pusryčiais

*skrydžiai nuo balandžio 3 d. iš Vilniaus

 

*už žemiausias kainas vietų skaičius ribotas, planuokitės iš anksto !

 

Kreipkitės ir gaukite geriausią pasiūlymą norima data :

☎️8698 26848
📧 loreta@holiday-travel.lt
www.holiday-travel.lt #keliones #yerevan #jerevanas #armenia


Gerbiami keliautojai,

Mūsų nuoširdus patarimas: paskutinės minutės pasiūlymai, t.y. kad lėktuve likusios vos kelios laisvos vietos, tad nėra laiko delsti, užsakinėkite iš karto, kad netektų nusivilti negavus vietų.

+370 698 26848

loreta@holiday-travel.lt