Kelionių organizatorius Holiday Travel Service
Kelionių organizatorius Holiday Travel Service

Kankūnas, Meksika – majų rivjera 2020 m. -2021 m.

Kankūnas – vienas populiariausių vadinamosios majų rivjeros kurortų, miestas, sumanytas būtent turistams. Kai XX a. 8 dešimtmetyje Meksikos valdžia nusprendė įkurti tarptautinio lygio kurortą užsienio poilsiautojams aplinkinėje teritorijoje buvo vos keli žvejų kaimeliai. Vienas jų – Kankunas.

Tai – siauras sausumos ruožas tarp Karibų jūros ir lagūnos, kuriame karaliauja didžiuliai viešbučių kompleksai. Jei norite patinginiauti, galite visas atostogas ir praleisti zona hotelera. Joje – fantastiški paplūdimiai, nemažai gerų restoranų, gausu drabužių ir juvelyrikos parduotuvių, meksikietiškos tematikos niekniekiais prekiaujančių suvenyrų krautuvėlių, o nedidelėje Kukulcan bulvaro atkarpoje spiečiasi naktiniai klubai.

Kankūnas patiks nardytojams – prie Jukatano pusiasalio krantų esantis Didysis majų rifas – antras pagal dydį pasaulyje, mažesnis tik už tik Didįjį barjerinį rifą.

Viešint Kankune populiari dienos išvyka į netoliese esančią romantiškąją Isla Mujeres salą. Isla Mujeres ispaniškai reiškia Moterų sala – taip ją pavadino konkistadorai, kuriuos, išsilaipinusius saloje, nustebino indėnų deivėms skirtų statulėlių gausa.

Jukatano pusiasalyje gausu majų civilizacijos liekanų, istorijos entuziastai jų lankymui gali paskirti ir visas atostogas, o mažiau archeologija besidomintys atostogautojai iš Kankuno paprastai renkasi aplankyti Tulumo arba Čičen Itzos griuvėsius.


Kainos nuo 1169 eur/asm.

 

*skrydžiai iš Vilniaus 2020 12 25 d, 2021 01 08,22 d / 13

*pilnas kelionės paketas

 


Gerbiami keliautojai,

Mūsų nuoširdus patarimas: paskutinės minutės pasiūlymai, t.y. kad lėktuve likusios vos kelios laisvos vietos, tad nėra laiko delsti, užsakinėkite iš karto, kad netektų nusivilti negavus vietų.

+370 698 26848

loreta@holiday-travel.lt