Kelionių organizatorius Holiday Travel Service
Kelionių organizatorius Holiday Travel Service

KELTAI- bilietai, kruizinės išvykos

🛳🛳🛳Keltų bilietai. Informacija ir užsakymai. Specialios kainos ir pasiūlymai. Klaipėda-Kylis Klaipėda-Rostokas Klaipėda-Treleborgas Klaipėda-Karlshamnas Klaipėda-Travemiunde Ventspilis-Nynashamnas Ryga-Stokholmas Talinas-Helsinkis Paldiski-Kapelskaras Turku-Stokholmas, ir kt.

☎️ 8698 26848
📧 loreta@holiday-travel.lt


Naujas keltų maršrutas vasaros laikotarpiui 2020 06 27 – 2020 08 16 Ryga – Helsinkis – Ryga ❗️❗️❗️
keltas Silja Serenade

Kruizo kaina nuo 37 Eur/asm keturvietėje kajutėje

Galimos kelionės į vieną ar abi puses, taip pat kruizai
Laivas iš Rygos į Helsinkį plaukia kas antrą dieną.
Helsinkyje gali praleisti penkias valandas ir ištirti gražiausias miesto vietas.
Išvykimas iš Rygos 16:30, atvykimas į Helsinkį 11:00.
Išvykimas iš Helsinkio 16:00, atvykimas į Rygą 10:30.

🛳🛳🛳
Keliauk vienu moderniausių ir prabangiausių Tallink laivyno laivu Silja Serenade ir mėgaukis visos kelionės žavesiu. Laive yra 12 denių su įvairiomis poilsio galimybėmis. Silja Serenade didžiuojasi savo promenada, kuri driekiasi per visą laivo ilgį. Čia yra apsipirkimo galimybės 8 parduotuvėse, 7 restoranuose, jog tiktų visiems skoniams, bei jaukūs barai. Pramogos vaikams ir paaugliams Silja Land zonoje. Pasirink tinkamą kajutę: Commodore, A klasės kajutę arba šeimos kajutę su specialiu Mumiy Troll dizainu. Laive rasi elegantiškų ir modernių restoranų, turinčių specialų mūsų virėjų meniu – sezoninių produktų, platų jūros gėrybių, žuvies, mėsos ir vegetariškų patiekalų bei stebuklingų desertų pasirinkimą.
Išvykimas iš Rygos 16:30, atvykimas į Helsinkį 11:00.
Išvykimas iš Helsinkio 16:00, atvykimas į Rygą 10:30.
Daugiau apie laivą https://virtualtour.tallink.com/silja-serenade/tour.html

☎️ 8698 26848
📧 loreta@holiday-travel.lt


Vasaros naujiena VASAROS KELIONĖS JŪRA- KELIAUK įdomiau🤩🛳❗️❗️❗️

🛳🛳🛳Ryga – #Alandų salos KRUIZAS 07.18.❗️
Speciali kelionė jūra, maršrutu jungiančiu Rygą ir paslaptingąsias Alandų salas Suomijoje. Suplanuok savo žygį ar pasivažinėjimą dviračiu. Taip pat, yra puiki galimybė nuvykti iki kelionės tikslo automobiliu arba leistis į kruizą ir skirti 9 valandas Alandų salų tyrinėjimui.
Alandų salos yra tarp Švedijos ir Suomijos prie įėjimo į Baltijos jūros Botnijos įlanką ir jas sudaro apie 6700 salų. Alandų salos – regionas, pasižymintis ramiomis, prižiūrėtomis ir besirūpinančiomis aplinka salomis. Mėlyna jūra, mėlynai pilkos uolos, samanos, kerpės, ryškios gėlės, miškai ir ežerai yra pagrindinis salų žavesys.
Pasirink sau priimtiniausią vietą kelionei ir mėgaukis vasaros nuotykiais laive!
Išvykimas iš Rygos 17:00, atvykimas į Alandų salas 09:00.
Išvykimas iš Alandų salų 18:00, atvykimas į Rygą 11:00.
Pradinė kaina nuo 199 € už B klasės kajutę (1-4 asmenims).

🛳🛳🛳🛳Ryga – #Saremo salos KRUIZAS 07.26.❗️
Vasara yra geriausias laikas mėgautis kruizo žavesiu ir saule ant atviro laivo denio, todėl šią vasarą siūlome specialią kelionę jūra, maršrutu Ryga – Saremo salos Estijoje, kuriose kasdienis gyvenimas virsta nuotykiais. Kelionė kruizu į Saremą – patogus ir greitas atvykimas, nerūpestingos atostogos ir nakvynė laive, taip pat 12 valandų saloje bei nuotykių kupina diena.
Saremos sala yra puiki vieta visiems gamtos mylėtojams. Savo ruožtu lauko entuziastus pritrauks dviračių, kurių trasą galėsi susiplanuoti pats, mėgaudamiesi salos įvairove, galimybės.
Kultūros žinovams Sarema siūlo viduramžių bažnyčias, Širvos Švyturį ir Kuresarės senamiestį su unikalia architektūra, gatvėmis ir galerijomis.
Išvykimas iš Rygos 18:00, atvykimas į Saremą 08:00.
Išvykimas iš Saremo 20:00, Atvykimas į Rygą 10:30.
Pradinė kaina 159 € už B klasės kajutę (1-4 asmenims)

☎️ 8698 26848
📧 loreta@holiday-travel.lt


 


Gerbiami keliautojai,

Mūsų nuoširdus patarimas: paskutinės minutės pasiūlymai, t.y. kad lėktuve likusios vos kelios laisvos vietos, tad nėra laiko delsti, užsakinėkite iš karto, kad netektų nusivilti negavus vietų.

+370 698 26848

loreta@holiday-travel.lt