Kelionių organizatorius Holiday Travel Service
Kelionių organizatorius Holiday Travel Service

Maldyvai – rojaus kampelis žemėje 2021 m. !

„Tūkstantis salų“ – taip iš sanskrito kalbos verčiamas Maldyvų pavadinimas. Ir iš tiesų ši šalis gerokai pasibarsčiusi po Indijos vandenyną – ją sudaro 1 196 žydro vandens apsuptos ir saulės spinduliais lepinamos salos. Gyvenamų iš jų – tik 203, tačiau tiek užtenka ir vietiniams, ir tuntams pasakiškų atostogų ištroškusių keliautojų. Nepriekaištingas baltas smėlis ir neapsakomo žydrumo vanduo – neabejotinai šalies vizitinė kortelė, tačiau Maldyvai gali pasiūlyti ne tik itin malonų padrybsojimą ant vandenyno kranto.


💥💥💥mūsų pasiūloje – egzotiškos atostogos Maldyvuose! Pabėgimas į tolimus kraštus ir jėgų atgavimas po saule, kai Lietuvoje vis dar tęsiasi karantinas – skamba tikrai viliojančiai, tiesa?

 

✈✈✈Skrydžiai į Malę vykdomi reguliariais jungiamaisiais reisais su „Turkish Airlines“. Kelionių paketai galimi 8 n., 10 n., 15 n. trukmei (iš jų atitinkamai 7, 9 ir 14 n. apgyvendinimas viešbutyje). 

 

Pasiūlymai į Maldyvus, 7 + 1 n. trukmei

 

Kaani Beach Hotel Guest House (Maafushi), BB, nuo 1026 EUR/asm. (01.07)

Arena Beach Hotel Guest House (Maafushi), BB, nuo 1046 EUR/asm. (01.28)

Kaani Village & Spa Guest House (Maafushi), BB, nuo 1059 EUR/asm. (01.07)

Kaani Grand Guest House (Maafushi), BB, nuo 1112 EUR/asm. (01.07)

Malahini Kuda Bandos 4* (North Male Atoll), BB, nuo 1260 EUR/asm. (01.07)

Bandos Maldives 4* (North Male Atoll), BB, nuo 1436 EUR/asm. (01.28)

South Palm Resort Maldives 4* (Addu Atoll), FB, nuo 1571 EUR/asm. (01.07)

Paradise Island Resort & Spa 5* (North Male Atoll), BB, nuo 1770 EUR/asm. (01.28)

Ellaidhoo Maldives by Cinnamon 4* (North Ari Atoll), BB, nuo 1770 EUR/asm. (02.18)

Kandima Maldives 5* (Dhaalu Atoll), HB+, nuo 2335 EUR/asm. (02.18)

You & Me by Cocoon Maldives Adults Only 5* (Raa Atoll), FB, nuo 2454 EUR/asm. (01.07)

Cocoon Maldives 5* (Lhaviyani Atoll), AI, nuo 2501 EUR/asm. (01.07)

The Sun Siyam Iru Fushi 5* (Noonu Atoll), BB, nuo 2551 EUR/asm. (01.28)

 

Svarbi informacija:

– Kelionės paketą sudaro skrydis, grupinis pervežimas ir apgyvendinimas viešbutyje;

– Skrydžius vykdo aviakompanija Turkish Airlines; Skrydžio metu galėsi mėgautis maitinimu, gėrimais, klausytis muzikos, žaisti žaidimus, žiūrėti filmus arba stebėti skrydžio eigą per asmeninį monitorių… Žodžiu, jausiesi kaip ramaus savaitgalio ant sofutės metu! Taip pat tau priklausys net 30 kg registruojamo ir 4 kg rankinio bagažo.

Kurorto mokesčiai įtraukiami į kainą galutiniame užsakymo žingsnyje;

– Turistas, vykstantis į kelionę, vykdomą reguliariuoju skrydžiu, privalo sumokėti visą kelionės kainą (100 proc.), nepriklausomai nuo to, kiek dienų lieka iki kelionės pradžios;

*privalomas COVID -19 testas (likus 96 val. ir mažiau) (apie 75€ privačiose klinikose/laboratorijose). Su savimi turėkite sertifikatą anglų kalba. Atkreipkite dėmesį, kad atlikti testą iki skrydžio pradžios yra keliautojo įsipareigojimas, todėl labai rekomenduojame vos įsigijus kelionę, rezervuoti laiką laboratorijoje testui atlikti.

*užpildyta forma (likus 24 val.  ar mažiau iki išvykimo)  https://imuga.immigration.gov.mv/ethd

  • Neigiamo COVID-19 testo sertifikate turi būti informacija anglų kalba: vardas ir pavardė, kaip nurodyta pase, paso numeris, pilnas pavadinimas ir laboratorijos adresas, testo tipas, testo atlikimo data, rezultatas.
  • Keliautojai taip pat turi užpildyti sveikatos deklaraciją, kuri turi būti užpildyta 2 kartus internete štai čia. Pirmą kartą deklaracija pildoma prieš atvykstant, ne vėliau kaip 24 val. iki atyvkimo. Antrą kartą – prieš išvykstant, ne vėliau kaip prieš 24 val. 
  • Užpildžius sveikatos deklaraciją ir gavus QR kodą būtina jį išsisaugoti. QR kodą parodysite lipdami į lėktuvą ir eidami per patikros punktus.
  • Jei grįžtantiems turistams reikia atlikti neigiamą PGR testą, prašome iš anksto apie tai pranešti viešbučio personalui. PGR testą skrydžiui atgal, turistas už papildomą mokestį gali atlikti savo atostogų viešbutyje, kuris vėliau turi būti pridėtas prie keliautojo sveikatos deklaracijos apie grįžimą (išvykimą) iš Maldyvų Respublikos.
  • Keleiviai privalo laikytis saugaus, mažiausiai 1 metro atstumo iki bagažo surinkimo vietų.
  • Oro uosto administracija saugos ir dezinfekuos bagažo vežimėlius po kiekvieno atskiro naudojimo.
  • Naujos taisyklės dėl bagažo vykstant vandens lėktuvu: (iš Maldyvų oro uosto į viešbutį ir atgal)  – 3 kg rankinis bagažas, 20 kg registruotas bagažas. Papildomo bagažo mokestis 5 USD/1 kg.
  • Grįžus į Lietuvą reikalinga saviizoliacija, nebent LR Sveikatos apsaugos ministerija nurodo kitaip.

 

 

 

*dėl kitų kelionės datų ir trukmių teiraukitės agentūroje tel. 8698 26848 arba loreta@holiday-travel.lt

 

 


Gerbiami keliautojai,

Mūsų nuoširdus patarimas: paskutinės minutės pasiūlymai, t.y. kad lėktuve likusios vos kelios laisvos vietos, tad nėra laiko delsti, užsakinėkite iš karto, kad netektų nusivilti negavus vietų.

+370 698 26848

loreta@holiday-travel.lt