Kelionių organizatorius Holiday Travel Service
Kelionių organizatorius Holiday Travel Service

Mauricijus – rojaus žemėje kopija 🌴🌱🌺

Mauricijus – rojaus salelė žemėje. Anot žymaus rašytojo Marko Tveno – rojus buvo nusižiūrėtas nuo pirmiau čia atsiradusios Mauricijaus salos.Madagaskaro kaimynė, dreifuojanti Indijos vandenyne, kelionių agentūrų yra pristatoma kaip tykus rojus. Balto smėlio paplūdimiai su lavos iškyšuliais, žaluma aplinkui, žmonių reta. Rojus norintiesiems atsipūsti nuo miesto bruzdesio pasislėpus  nuostabioje gamtoj, išsitiesus gulte ant smėlio ar šildantis ant įkaitusių lavos uolų. Ši sala – viena švariausių pasaulio vietų.Čia galima nardyti, žvejoti,  plaukioti burlentėmis.

Rekomenduojame leistis į įspūdžių kupiną ekskursiją, kuri leis geriau pažinti ir pamatyti tikrąjį Mauricijaus salos grožį. Aplankykite cukraus muziejų, akis į akį susitikite su liūtais „Casela“ gamtos parke ar pasivaikščiokite botanikos sode. Aplankykite neveikiantį vulkaną „Trou aux Cerfs“, Hindu šventyklą „Maheswarnath“.

Ką verta pamatyti Mauricijuje:

– Port Luisas – Mauricijaus sostinė, šiuolaikinis miestas su uostu ir prekybos centrais. Le Caudan Waterfront rajone rasite kazino, barų, kin


o teatrų bei įspūdingą Gamtos istorijos muziejų, kur pamatysite nacionalinio išnykusio paukščio – Dodo kopiją.
– Juodosios upės tarpeklių nacionalinis parkas – tai parkas žavintis nuostabia augmenija bei slėniais.
– Tyrolienne nuotykių parkas – tai galimybė pamatyti Mauricijaus miškus iš aukščiau. Puiki vieta norintiems patirti šiek tiek adrenalino. Jūsų laukia net kelios nusileidimo lynu trasos ir maudynės skaidriame vandenyje!
– Le Morne pusiasalis išsiskiria įspūdingais 555m bazaltiniais kalnais..  Čia rasite kelis gariausius salos palūdimius ir prabangius viešbučius.
– La Vanille Crocodile parkas – puiki vieta stebėti krokodilus. Parkas panašus į atogrąžų mišką su išskirtine augmenija. Čia galima pamatyti ir kitų gyvūnų rūšių: beždžionių, vėžlių…pasiplaukioti su delfinais.


Skrydžiai iš Vilniaus 2021 m. sausio 4,18 d., vasario 1,15 d., kovo 1,15,29 d. / 10 n

 

Be Cosy Apart hotel  be maitinimo nuo 1499 eur

Casuarina Resort & SPA 3* pusryčiai vakarienė nuo  1539 eur

Tarisa Resort & SPA 3* pusryčiai vakariene nuo 1559 eur

Tarisa Resort & SPA 3* viskas įskaičiuota nuo 1649 eur

Coin de Mire Attitude 3* pusryčiai vakarienė nuo 1679 eur

Le Palmiste Resort & SPA 3* viskas įskaičiuota nuo 1725 eur

Le Peninsula Bay Beach Resort & SPA  3* viskas įskaičuiuota nuo 1739 eur

Anelia Resort & SPA 4* viskas įskaičiuota nuo 1895 eur

ir kt. viešbučiai

 

*pilnas kelionė paketas: aviabilietai, bagažas, pervežimai, apgyvendinimas.

 

Išsamiau teiraukitės agentūroje.

 

 


Gerbiami keliautojai,

Mūsų nuoširdus patarimas: paskutinės minutės pasiūlymai, t.y. kad lėktuve likusios vos kelios laisvos vietos, tad nėra laiko delsti, užsakinėkite iš karto, kad netektų nusivilti negavus vietų.

+370 698 26848

loreta@holiday-travel.lt