Kelionių organizatorius Holiday Travel Service
Kelionių organizatorius Holiday Travel Service

Taba – Raudonosios jÅ«ros Rivjera Sinajaus pusiasalyje !🐠🐟🐠

TABA – kadaise ten buvo dykumų supamas beduinų kaimelis. BÅ«tent žydai pastatė Taboje pirmąjį prabangų vieÅ¡butį.

Taba neišaugo į didelį kurortą, gyvenimas čia autentiškai skurdus, be kavinių ir parduotuvių. Todėl šiandieniniai poilsiautojai dažniausiai apsistoja ne senajame viešbutyje, o 20 kilometrų nuo Tabos įsikūrusiame moderniame turizmo centre Taba Heights.
Taba Heights kurortas yra 4,3 milijono kvadratinių metrų ploto auksinio smėlio juosta su žaliuojančiomis viešbučių oazėmis. Čia rasite Intercontinental, Marriott, Sofitel, Hyatt bei kitų garsiausių tinklų viešbučius. Net ir paprasti kurorto viešbučiai turi švarius ir ramius palūdimius, be motorų gausmo ir laivų gausos. Tarp visų viešbučių kursuoja nemokamas transportas. Nors viešbučiai ir skirtingi, juos jungia vientisas architektūrinis sprendimas, puikiai derantis prie kraštovaizdžio.
🐠🐠 🐠Heights turizmo centras laikomas viena puikiausių vietų nardytojams. Įspūdingame pakrantės ruože čia galima stebėti vėžlių kolonijas, delfinus ir tropines žuvis, o nardyti įmanoma leistis tiesiog nuo viešbučio pakrantės
Nemėgstantiems nardymo, jei tokių atsiras, Taba Heights įrengtas 18 duobučių dykumų golfo aikštynas.
Dar vienas Egiptui nebūdingas Tabos paplūdimių ypatumas yra smėlėtas kranto ruožas, nors koralų rifai visai arti pakrantės ir, norint juos apsaugoti ir nesusižaloti, brendant gilyn reikalingas specialus apavas.
Dar vienas Tabos privalumas yra jos geografinė padėtis. Puikus vaizdas į Akabos įlanką bei tris kaimynines šalis: Izraelį, Jordaniją ir Saudo Arabiją. Iš čia visai paprasta nuvykti į Petrą, Jeruzalę, o parduotuvėmis tviskantis Eilatas tiesiogine prasme už kampo — už čia pat esančios Izraelio sienos. Be to, keliai iš čia veda ir į Kairą (naujai atidarytas kelias kalnų perėjomis), šv. Katerinos vienuolyną, Spalvotąjį kanjoną, o netoli Tabos krantų yra Faraonų sala su įspūdinga sultono Saladino, pasižymėjusio kovose su Ričardu Liūtaširdžiu, tvirtovė.

 

 

 

Išsamiau teiraukitės agentūroje.

 Gerbiami keliautojai,

Mūsų nuoširdus patarimas: paskutinės minutės pasiūlymai, t.y. kad lėktuve likusios vos kelios laisvos vietos, tad nėra laiko delsti, užsakinėkite iš karto, kad netektų nusivilti negavus vietų.

+370 698 26848

loreta@holiday-travel.lt