Kelionių organizatorius Holiday Travel Service
Kelionių organizatorius Holiday Travel Service

ZADARAS, Kroatija – 2020 m. sezono naujiena !!!

Rytiniu Kroatijos pakraščiu nusidriekusi Dalmatijos pakrantė vilioja šimtais salų ir istoriniais miesteliais. Vienas jų – Zadaras.

Zadaro senamiestyje, prie pat krantinės, iš žemės kyšo marmurinių kolonų pamatai – tai pirmojo Romos Imperatoriaus Augusto įsakymu pastatyto 90 m ilgio ir 45 m pločio Forumo liekanos.

Prie Forumo veikiančioje žymiausioje ir seniausioje Zadaro kavinėje bokalai skimbčiojo dar 1796 m. Vietiniai ir turistai čia gurkšnoja kavą, alų, Zadaro regiono vyną.

Vos už kelių metrų nuo seniausių Zadaro pastatų dieną naktį gaudžia jūros vargonai. Tai unikalus architekto Nikolos Bašičiaus darbas, 2005 m. išgarsinęs Zadarą visame pasaulyje

Kaip Stasys  Povilaitis dainavo „Pago Pago – kiek saloj merginų“ .. Penktą didžiausią Kroatijoje Pago salą, kurią su žemynu jungia ilgas tiltas, saugo salos gale pastatyta tvirtovė.Pago saloje įsikūrusi Kolano sūrinė, kurioje nokstantys sūriai vertinami visoje Kroatijoje. Juos pagal prosenelių receptus gamina jau ketvirta Gligorų šeimos karta.Anot pardavėjos, avys godžiai šlamščia Pago saloje augančius dalmatiškuosius šalavijus ir aromatines žoleles, paskanintas druska, todėl ir Pago sūris toks aromatingas.


REZERVUOK iš anksto geriausia kaina ! ⏳⏳⏳

Gegužės 3 d /7 n

3* viešbutyje su pusryčiais tik nuo 265 eur/asm.

3* viešbutyje su viskas įskaičiuota  tik nuo 330 eur/asm.

4* viešbutyje su pusryčiais tik nuo 375 eur/asm.

Šeimai 2+2 vaikai apartamentuose be maitinimo tik nuo 165 eur /asm.

 

 

Už žemiausias kainas vietų skaičius ribotas !

 

*tiesioginia skrydžiai iš Kauno nuo 2020 05 03 d. iki spalio 18 d.

*galimos 3,4,7,10,11, 14 nakvynių trukmės

*galimi įvairūs apgyvendinimo/maitinimo tipai

 

Rašykite Jūsų pageidavimus ir gaukite geriausią asmeninį pasiūlymą atostogoms:

loreta@holiday-travel.lt

 

Tel. 8698 26848

Kelionių organizatorius HOLIDAY TRAVEL SERVICE 


Gerbiami keliautojai,

Mūsų nuoširdus patarimas: paskutinės minutės pasiūlymai, t.y. kad lėktuve likusios vos kelios laisvos vietos, tad nėra laiko delsti, užsakinėkite iš karto, kad netektų nusivilti negavus vietų.

+370 698 26848

loreta@holiday-travel.lt